Irak Nakliye

Firma olarak sahip olduğumuz deneyim, tecrübe, donanım ve profesyonel ekiplerimiz ile hizmet alanımızı her geçen genişletmekteyiz. Bu alanda Avrupa ve Asya ülkelerinin büyük bir kısmına yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle kaliteli hizmet vermekteyiz. Irak nakliye hizmeti verdiğimiz Asya ülkelerinden biridir. Irak dünyanın en çok petrol rezervine sahip ülkeleri arasında olması sebebiyle, ticari ağın yoğun olduğu bir ülkedir. Türkiye ile Irak’ın sınır komşu olmaları sıkı bir ticari ilişkiyi de beraberinde getirmiştir.

CMK Lojistik olarak, Irak’a karayolu, havayolu, demiryolu, denizyolu aracılığı ile parsiyel nakliye, frigo nakliye, komple taşıma, ağır nakliye, kombine proje taşımacılığı alanında nakliye hizmetleri sunuyoruz. Firmamız 21 yıllık sektör deneyimi ve tecrübesiyle, müşterilerine beklentilerinin çok üzerinde kaliteli bir ticaret hizmeti vermektedir.

Parsiyel Nakliye
Irak ile sık ve düzenli olarak yaptığımız nakliye hizmeti, parsiyel nakliyedir. Parsiyel taşımacılık, aynı yol güzergâhına gidecek olan ve farklı müşterilere ait ürünlerin tek bir araçla taşınma hizmetidir. Sağladığımız bu hizmetimizin müşterilerimize kazanımları;

  • Müşteriler, aracın hepsini kiralamak yerine sadece yüklerin kapladığı hacmi kadar yer kiraladığından mali kar elde ederler.
  • Araç, aynı güzergâhtaki yüklerin taşımasını yaptığı için ürünlerin kısa bir süre içinde ulaşmasını sağlayarak zamandan tasarruf sağlar.
  • Taşımacılıkta ki sistematik iletişim ağı sayesinde ürünlerinin güncel takibatını yapabilmektedirler.
  • Irak ile geçekleştirdiğimiz çok sık nakliye hizmetiyle müşterilerimizi belli periyotlarla parsiyel hizmetini sıklıkla alabilmektedirler.

CMK Lojistik olarak, müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu avantajlar, Irak parsiyel taşımacılıkta en çok tercih edilen firma konumuna getirmiştir.

Komple Taşıma
Firma olarak, müşterilerimize farklı seçeneklerde kaliteli taşıma imkânları sunuyoruz. Taşınacak ürünün cinsine göre taşıma türleri de farklılık göstermektedir. Irak nakliye hizmeti alanında kaliteli taşımacılık sunan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla frigo nakliye, komple taşıma ve ağır nakliye ve parsiyel nakliye gibi farklı karayolu taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız, nakliye hizmetinde taşıma şekli ve yolu değişse dahi hizmetinin kalitesini her zaman korumaktadır. Türkiye’nin herhangi bir ilinden teslim aldığı komple yükü güvenle Irak’a gideceği adrese teslim etmektedir.

Firmamız 21 yıllık sektör tecrübesiyle komple taşıma hizmetinde, müşterilerin büyük hacimli ve ağır tonajlı yüklerinin taşımasını güvenle yapmaktadır. Müşterilerimize bu yüklerini, bir konteyner içinde taşıma imkânı sunmakla birlikte açık araçlarla da taşıma kolaylığı sağlamaktayız.

Kombine Proje Taşımacılığı
Irak ile düzenli nakliyat ilişkisi sürdürmemizle beraber kombine proje taşımacılığını da aktif olarak sürdürmekteyiz. Ülke olarak sınırlarımızın bir olması, yürütmüş olduğumuz ticari ilişkilerin sıklığını da arttırmaktadır.

Irak’a belli periyotlarda düzenli olarak nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Nakliye sürecinin sağlıklı ilerlemesi için gerekli şartları sağlamaktayız. Ürünler güvenle teslim edilene kadar gerekli olan ve en güvenilir yol güzergâhları tercih edilmektedir. Ürünleri müşterilerimizle yaptığımız anlaşmalar neticesinde ilk etapta havayolu, demiryolu, denizyolu veya karayolu güzergâhları üzerinden ulaştırmaktayız. Ardından adreslerine iletilmek üzere karayolu ile teslim etmekteyiz.

Kombine proje taşımacılığı ile nakliye hizmetlerimiz daha hızlı ve etkindir. Bu hususta;

  • Ürünleriniz profesyonel ekiplerimiz tarafından hızlı, düzenli ve güvenli bir şekilde paketlenip hızlı bir şekilde yüklenir.
  • Deneyimli personellerimizle bilgi akışı ve taşıma işlemleri koordineli bir şekilde ilerler.
  • Ürünleriniz güvence altına alınır.
  • Müşteri memnuniyeti sağlayan ücretlendirmeler yapmaktadır.

Firmamız, Irak ile gerçekleştirdiği kombine proje taşımacılığıyla her türlü nakliye ilişkilerini güvenle sürdürmektedir.

Irak Denizyolu Taşımacılığı
Firmamız, Türkiye’nin birçok yerinden teslim aldığı yüklerin; hacmini, gideceği adresi ve ulaşması gereken zamanı göz önünde bulundurarak karayolu, tren yolu, havayolu ve denizyolu taşıma hizmetini vermektedir. Irak ile yakın komşu olmamız, denizyolu taşımacılığını kullanmamızı kolaylaştırmaktadır.

Denizyolu taşımalığı hizmetimizde, Türkiye’deki başta Mersin olmak üzere diğer limanlardan yüklediğimiz yükleri, Basra Umm Qasr Limanı’na teslimatını güvenle yapmaktayız. Havayolu taşımacılığında da aynı şekilde Türkiye’nin herhangi bir ilindeki havaalanından yüklenen yükler, Irak’ın Bağdat Havalimanı, Basra Havalimanı ve Erbil havalimanı üzerinden teslimatı sağlanabilmektedir.

Denizyolu taşımalığı hizmetimizde, ürünler deneyimli ekibimiz tarafından belirteceğiniz adresten teslim alınabildiği gibi talebiniz üzerine limanda da teslim alınıp güvenle yüklenebilmektedir. Amacımız her alanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Sizler de Irak denizyolu hizmetimizden yararlanmak ve kaliteli taşımacılık hakkında gerekli olan bilgileri almak istiyorsanız, iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.