Avusturya Nakliye

Özellikle teknolojinin oldukça hızlı bir şekilde gelişim göstermesi ile çağımızın en önemli iş kollarından bir tanesi olarak öne çıkan nakliye hizmetleri, pek çok çeşitli niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Dünyanın birçok farklı noktasında olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye için de oldukça kritik bir konumda yer alan temel lojistik hizmetleri, global çapta da birçok çeşitli ülkeleri direkt olarak birbirine bağlamaktadır. Ülkemiz ile özellikle Avrupa bölgesindeki pek çok farklı ülkenin de iç ve dış ticaret hizmetlerinde oldukça büyük oranda kullanılmakta olan genel nakliyat çalışmaları, başkenti Viyana olarak bilinen Orta Avrupa ülkesi Avusturya için de oldukça önemli bir noktada yer almaktadır.

Avrupa Birliği üyesi olan ve ülkemiz olan Türkiye’nin oldukça kritik bir dış ticaret ortağı olarak öne çıkan Avusturya bölgesine pek çok çeşitli yollar aracılığı ile nakliyat hizmeti sunulmaktadır. Denize kıyısı olan bir ülke olmaması sebebi ile havayolu, demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilen Avusturya ülkesi, Avrupa’nın tam merkezinde yer alması nedeniyle de oldukça önemli bir ticaret merkezi olarak öne çıkmaktadır.

CMK Lojistik, Avusturya ile Türkiye arasındaki genel lojistik hizmetlerinde oldukça önemli ve kritik bir konumda kendisine yer bulmaktadır.

Parsiyel Nakliye
Orta Avrupa’nın merkezinde yer alan ve 9 milyona yakın nüfusu ile dikkat çekmekte olan Avusturya ülkesi, parsiyel nakliyat hizmetleri alanında da oldukça önemli bir ticaret merkezi olarak öne çıkmaktadır. Özellikle aynı güzergahta yer alan birbirinden farklı müşterilerin çeşitli ürünlerini aynı taşıma aracılığı ile taşıma işlemi olan parsiyel nakliye çalışmaları, parça eşya taşımacılığı adıyla da sektör içerisinde kendine yer bulmaktadır. Parsiyel nakliyat hizmetlerinde oldukça popüler bir işletme olarak öne çıkmakta olan CMK Lojistik markamız, kendi sektöründe lider ve öncü düzeyde hizmetler sunan oluşumların da en başında yer almaktadır.

Parsiyel nakliyat hizmetleri alanında Viyana başta olmak üzere Avusturya ülkesinin birçok farklı noktasına direkt olarak lojistik hizmeti sunmakta olan CMK Lojistik firmamız, genel müşteri memnuniyetini odak alan teknik hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Birinci sınıf kalitede lojistik araçları ve kendi alanında yüksek deneyim sahibi teknik ekip kadrosu ile hizmetlerine devam etmekte olan CMK Lojistik işletmemiz, oldukça geniş içerikli bir firma hizmet portföyüne de sahip olması ile öne çıkmaktadır.


Komple Taşıma
Avusturya bölgesinde; Viyana, Sankt Pölten, Linz, İnnsbruck, Amstetten, Gmünd, Neunkirchen, Zwetti, Salzburg, Baden, Mistelbach ve Graz gibi birçok çeşitli ticaret merkezini de bünyesinde barındırmaktadır. Ülkemiz olan Türkiye ile Orta Avrupa’nın gözde ticaret merkezlerinden bir tanesi olan Avusturya arasında en çok tercih edilen lojistik hizmetlerinden bir tanesi olan komple taşıma çalışmaları da bu noktada çok kritik bir konumda yer almaktadır. Komple taşıma hizmetleri alanında oldukça nitelikli ve yetkin seviyede teknik hizmetleri ile tanınmakta olan CMK Lojistik firmamız, oldukça geniş bir hizmet ağını da işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Kendi sektöründe lider ve öncü düzeyde hizmetleri ile öne çıkmakta olan CMK Lojistik markamız;

 • Alanında yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip kadrosu,
 • Birinci sınıf kalitede karayolu lojistik hizmeti araç filosu,
 • Doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı hizmet skalası,
 • Oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir hizmet ağı,
 • Modernize ve yenilikçi seviyede teknik hizmet seçenekleri,
 • Oldukça geniş bilgi içerikli bir işletme internet web sitesi ve
 • Genel müşteri memnuniyeti odaklı temel çalışma portföyü ile öne çıkmaktadır.

Kombine Proje Taşımacılığı
Tüm taşıma sürecinin belirli bir proje ve koordinasyon çerçevesinde gerçekleştirildiği lojistik hizmetleri olarak öne çıkan kombine proje taşımacılık hizmetleri, pek çok çeşitli tarz ve niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Her türlü temel taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi kombine proje taşımacılık hizmetlerinde de uluslararası kalitede bir hizmet ağına sahip olan CMK Lojistik firmamız, ülkemizin proje ve kombine taşımacılığı işlerinde de en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almaktadır. Söz konusu işletmemizin envaiçeşit lojistik hizmetlerine;

 • İşletme internet web sitemiz,
 • Marka GSM telefon numaramız,
 • Kurumsal e-posta adresimiz veya
 • Genel firma şube merkezimiz aracılığı ile oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.