Karayolu Nakliye

Alanında uzman çalışan kadrosu ve son teknoloji donanımlı araçlarıyla sunduğu hizmetleriyle müşterilerini oldukça memnun eden firmamız CMK Lojistik, karayolu nakliye hizmetiyle de sizlerledir. Taşınması istenilen yükün karayolu ulaşımı tercih edilerek bir yerden alınıp istenilen yere teslim edilmesini sağlayan hizmete karayolu nakliye denmektedir.

Güvenilir, uygun ve planlanabilir olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen karayolu nakliye hizmetimizle, yükünüzü istediğiniz konuma güvenilir ve hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Sizler için parsiyel nakliye, komple taşımacılık ve kombine taşımacılık gibi hizmet seçenekleri sunarak ihtiyacınıza uygun şekilde hizmet veriyoruz.

Karayolu nakliye pek çok açıdan avantajlı bir taşıma seçeneğidir. Bu avantajlarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Yükün özelliklerine uygun taşıma için istenilen aracı bulmak kolaydır.
  • Taşınılması istenen yük herhangi bir yere uğramadan kısa sürede taşınır.
  • Kısa mesafede olan taşımalarda diğer taşıma yöntemlerine göre uygun fiyatlıdır.
  • Yasal taşıma için gerekli olan evrak ve belgeler kısa sürede halledilir.
  • Güvenilir taşıma hizmeti sunar.


Parsiyel Nakliye
İhtiyacınıza uygun çözümler sunan CMK Lojistik, parsiyel nakliye hizmetiyle de sizleri memnun etmektedir. Farklı müşterilerin, aynı güzergâhlara teslim edilmesi gereken yüklerinin ortak bir araca yüklenerek taşınması işlemine parsiyel nakliye denmektedir.

Parsiyel nakliye hizmetimiz sayesinde taşınmasını istediğiniz yükünüz aracın tamamını doldurmasa bile beklemenize ve fazla ücret ödemenize gerek kalmadan taşınmasını sağlıyoruz. Yıllardır sektörde bulunmamız sayesinde edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübelerimizle profesyonel şekilde hizmet veriyoruz.

Parsiyel nakliye hizmeti oldukça profesyonellik isteyen bir iştir. Yanlış nakliye şirketini seçmeniz durumunda kaybolma, karışma ve zarar görme gibi sorunlar yaşamanız mümkündür. CMK Lojistik olarak işimizi büyük bir titizlikle yapıyoruz. Sorun yaşamamanız için her türlü önlemi alarak güvenilir şekilde teslimat yapıyoruz.

Taşıma hizmetimiz için gerekli olan tüm belgelere sahibiz. Taşıma öncesinde izin belgesi, geçiş belgesi gibi evrakları önceden hallederek vakit kaybetmenizi önlüyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi her zaman uygun fiyatlardan sunarak sizlere yardımcı oluyoruz.

 

Komple Taşımacılık
Bir müşteriye ait yükün tek bir araca yüklenerek taşınması işlemine komple taşımacılık denmektedir FTL ( Full Track Load ) olarak da bilinmektedir. Bu taşıma hizmetinde yükünüzün aracı tam olarak doldurması çok önemlidir. Bu taşımacılık hizmetimiz ile ağır tonaja ve hacme sahip yükleriniz de kolaylıkla taşınmaktadır.

Komple taşımacılık hizmetimiz sayesinde yükünüzü parça parça göndermek yerine tek seferde ve hızlı şekilde gönderebilirsiniz. Bu sayede hem ekonomik açıdan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Yükünüz adresinizden teslim alınarak istediğiniz yere hiç sapmadan teslim edilir. Bu sayede yükünüzün zarar görmesi ihtimali de en düşük seviyeye indirilmiş olur. Yüklerin bir araca yüklenerek taşıması yapıldığı için de aracın dolmasını ve diğer müşterileri beklemenize gerek kalmaz. Yük belirtilen noktaya istenilen zamanda götürülerek planlarınızda aksama yaşamanız engellenir.

CMK Lojistik olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Düşüncülerinize önem veriyor ve bu doğrultuda kendimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmetlerimiz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız, sorunu en kısa sürede hallederek sizleri memnun ediyoruz. Yükünüze herhangi bir zarar gelmemesi için her türlü gerekli önlemleri alıyoruz. Önlemlerimize rağmen yükünüz hasara uğrarsa zararınızı maddi ve manevi şekilde en kısa sürede karşılıyoruz.

 

Kombine Taşımacılık
Taşıma işleminin teslim alınmasından teslim edilmesine kadar en az iki taşıma seçeneği ( demiryolu, karayolu, havayolu ve denizyolu ) ile taşınmasına kombine taşımacılık denmektedir. Bu taşıma hizmetimiz ile de pek çok avantajdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Yararlanacağınız avantajlar şunlardır:

Farklı yüklerin kombine ve konsolide edilmesi
Farklı taşıma seçeneklerinin bir bütün şeklinde uygulanabilmesi
Birleştirilen taşıma seçeneklerinin optimize edilebilmesi
Büyük miktarlardaki yüklerin uzak mesafelere sorunsuz taşınabilmesi
Karayolu taşımacılığı sayesinde esnek yükleme ve dağıtım fırsatlarının sağlanması
Ağır ölçülere sahip yüklerin uygun fiyatlarla taşınması
Demiryolu ve denizyolu ile taşımacılığının güvenli olması
Bu taşımacılık hizmetimizi de diğer hizmetlerimizi olduğu gibi profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Yükünüz güvenilir şekilde taşındıktan sonra başka taşıma seçeneklerine aktarılarak teslim edilmektedir. Takım çalışması içerisinde çalışarak kısa sürede ve güvenilir teslimat sağlıyoruz.

Teslimat işlemlerimizi oldukça şeffaf şekilde yürüterek yükünüz hakkında düzenli olarak bilgilendirmeler yapıyoruz. İstediğiniz zaman telefon numaralarımızdan bize ulaşarak yükünüzün durumunu sorgulatabilirsiniz.